Ettevõttest

Meie noores, kiiresti arenevas ettevõttes töötavad ehitus- ja projekteerimisalal pikaajalist töökogemust omavad spetsialistid. Oleme valmis vastu võtma riske ja oleme huvitatud uuetst väljakutsetest.

Ettevõtte põhitegevuseks on projekteerimine ja ehitamine. Põhieesmärk on keskenduda ehitustööde projektijuhtimisele peatöövõtu meetodil. Soovime realiseerida Teie ehituslikud ideed kiirelt ja kvaliteetselt.

Peame oma töös tähtsaimaks klientide rahulolu saavutamist.

Ettevõttel on oma projekteerimismeeskond, mis on peamiselt keskendunud töösolevate objektide projekteerimistöödele. Aastatega on kujunenud piisav kogemustepagas nii teras- kui betoonkonstruktsioonide projekteerimiseks.

Pakume ehitusteenust laias valikus: ehitame eramuid, elamuid, äripindasid, tootmis- ja laohooneid.

Oleme valmis teostama nii väikesemahulisi kui ka keerukamaid ja suuremamahulisi objekte.

 

Eesmärk:

Meie eesmärgiks on Telliajatele parima võimaliku lahenduse pakkumine, mis võimaldab säästa ehitusmaksumuses ja samuti ka ehitiste tulevases ekspluatatsioonis.

Kvaliteet:

Pingutame parima kvaliteedi saavutamise nimel. Me ei soovi lahendusi mille eluiga on võrdne garantiiperioodi pikkusega.

Innovatiivsus:

Üritame oma töös maksimaalselt ajaga kaasas käia. Soovime kasutada igapäevatöös kaasaegseid metoodikaid, tehnoloogiat. Otsime igapäevaselt innovaatilisi võimalusi tööde edukamaks läbiviimiseks. Meie meeskonnas ei ole liiget, kes ei sooviks õppida ja areneda.

Usaldus

Soovime täita antud lubadusi tingimusteta. Võime öelda, et see, mis saab lubatud ka realiseerub.

 

REFERENTSID

06.06.12

Tallinna Tööstushariduskeskuse rekonstrueerimine.


Loe edasi

UUDISED

01.04.2014

Konsortsium Wesico Project OÜ ja Wesico Ehitus OÜ sõlmisid projekteerimis- ehitustöövõtulepingu KÜ Põik, korterelamu rekonstrueerimiseks aadressil Liukivi põik 1, Jõelähtme vald, Kostivere alevik.


Loe edasi